طراحی سایت در شیراز

Shiraz Web Design

شیراز

طراحی حرفه ای و تخصصی سایت در شیراز یکی از خدمات ما در دیجیتالیفای است. در ادامه کمی بیشتر با این شهر آشنا می شویم (برگرفته از ویکی پدیا):

شیراز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان فارس است. جمعیت شیراز در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۱٬۷۱۲٬۷۴۵ تن بوده که این رقم با احتساب جمعیت ساکن در حومهٔ شهر به ۱٬۸۶۹٬۰۰۱ تن می‌رسد.

شیراز در بخش مرکزی استان فارس، در ارتفاع ۱۴۸۶ متری از سطح دریا و در منطقهٔ کوهستانی زاگرس واقع شده و آب و هوای معتدلی دارد. این شهر از سمت غرب به کوه دراک، از سمت شمال به کوه‌های بمو، سبزپوشان، چهل‌مقام و باباکوهی (از رشته کوه‌های زاگرس) محدود شده‌است.

شیراز پس از تبریز (در سال ۱۲۸۷) و تهران (در سال ۱۲۸۹) سومین شهر ایران است که در سال ۱۲۹۶ خورشیدی، نهاد شهرداری در آن تأسیس گردید. شهرداری شیراز به ۱۱ منطقهٔ مستقل شهری تقسیم شده و جمعاً مساحتی بالغ بر ۲۴۰ کیلومتر مربع را شامل می‌شود.

نام شیراز در کتاب‌ها و اسناد تاریخی، تحت نام‌های مختلفی نظیر «تیرازیس»، «شیرازیس» و «شیراز» به ثبت رسیده‌است. محل اولیهٔ این شهر در محل قلعهٔ ابونصر بوده‌است. شیراز در دوران بنی‌امیه به محل فعلی منتقل می‌شود و به بهای نابودی اصطخر – پایتخت قدیمی فارس – رونق می‌گیرد. این شهر در دوران صفاریان، بوییان و زندیان پایتخت ایران بوده‌است.

شیراز از دیرباز به واسطهٔ مرکزیت نسبی‌اش در منطقهٔ زاگرس جنوبی و واقع‌شدن در یک منطقهٔ به نسبت حاصل‌خیز، محلی طبیعی برای مبادلات محلی کالا بین کشاورزان، یکجانشینان و عشایر بوده‌است. همچنین این شهر در مسیر راه‌های تجاری داخل ایران به بنادر جنوب مانند بندر بوشهر قرار گرفته‌است.

شیراز به سبب جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی فراوان، همواره گردشگران بسیاری را به سوی خود فرا می‌خواند. سید علی خامنه‌ای -رهبر ایران- لقب سومین حرم اهل بیت در ایران را به این شهر نسبت داد.

خدمات طراحی تخصصی سایت در شیراز

خدمات طراحی سایت ما محدود به منطقه جغرافیایی خاصی نیست و با افتخار طراحی سایت در شیراز همانند طراحی سایت در دیگر شهرهای ایران جز خدمات ماست. ما در طراحی حرفه ای سایت برای شیراز مانند طراحی سایت برای دیگر شهرها بحث بهینه سازی سایت، طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو (Responsive)، استفاده از آخرین استانداردهای وب در طراحی سایت و دیگر نکاتی که منجر به موفقیت بیشتر شما می شود را مدنظر قرار می دهیم.

اگر قصد راه اندازی سایت فروشگاهی در شیراز، سایت شرکتی در شیراز، سایت اختصاصی در شیراز، سایت شخصی در شیراز، سایت دانشگاهی در شیراز، سایت آموزشی در شیراز، سایت سازمانی در شیراز، سایت شهرداری در شیراز، سایت صنعتی در شیراز، سایت شرکت ساختمانی در شیراز، سایت پزشکی در شیراز، سایت بیمارستان در شیراز، سایت بازرگانی در شیراز، سایت پوشاک در شیراز، سایت گردشگری در شیراز، سایت داینامیک در شیراز، سایت استاتیک در شیراز، سایت نمایشگاهی در شیراز، سایت هنری در شیراز، سایت ورزشی در شیراز، سایت کودکان در شیراز، سایت کارخانه در شیراز، سایت تجاری در شیراز، سایت بازاریابی شبکه ای در شیراز، سایت خدمات مجالس در شیراز، سایت خشکبار در شیراز، سایت لبنیات در شیراز، سایت پنل اس ام اس در شیراز، سایت ترجمه در شیراز، سایت فروش مقاله در شیراز، وب سایت شرکتی در شیراز، سایت هتل در شیراز، سایت مدرسه در شیراز، وب سایت فروشگاهی در شیراز، فروشگاه اینترنتی در شیراز، فروشگاه آنلاین در شیراز، سایت فروشگاه فایل در شیراز، سایت فروش فایل در شیراز، سایت دانلود فایل در شیراز، وب سایت فروشگاه اینترنتی در شیراز را دارید می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید تا در زمینه راه اندازی و طراحی وب سایت شما، همراه شما باشیم. همچنین می توانید از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید.

چنانچه شما تصمیم به همکاری با ما را گرفتید، در تمام مراحل طراحی سایت، به طور مستمر از طریق ایمیل، یا سیستم پشتیبانی با شما در تماس خواهیم بود، همچنین با توجه به اعتقاد ما مبنی بر اینکه "موفقیت شما موفقیت ماست"، در تمام مراحل انجام کار از بهترین و آخرین استاندارد ها و فریم ورک ها استفاده خواهیم کرد تا به جای تمرکز روی رفع خطاها و عدم بهینگی مربوط به استفاده از روش های قدیمی، زمان را صرف پیاده سازی ایده های نو کنیم تا در پیشی گرفتن شما از دیگران در دنیای وب سهیم باشیم. همچنین بعد از اتمام مراحل طراحی حرفه ای وب سایت، در جهت آموزش های لازم و نحوه کار و تعامل با سایت با شما در تماس خواهیم بود.مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم.