طراحی سایت در تهران

Tehran Web Design

تهران

طراحی حرفه ای و تخصصی سایت در تهران یکی از خدمات ما در دیجیتالیفای است. در ادامه کمی بیشتر با این شهر آشنا می شویم (برگرفته از ویکی پدیا):

تهران بزرگ‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. جمعیّت شهر تهران طبق سرشماری سال (۱۳۹۵) بالغ بر ۸٬۶۹۳٬۷۰۶ نفر و مساحت ۷۳۰ کیلومتر مربّع است؛ بیست و پنجمین شهر پرجمعیّت و بیست و هفتمین شهر بزرگ جهان به‌شمار می‌آید.

در جنوب دامنهٔ رشته‌کوه البرز در ۱۱۲ کیلومتری جنوب دریای خزر واقع شده‌است. این شهر دارای یک شبکهٔ متراکم بزرگ‌راهی و ۷ خط فعال مترو و چهار خط در حال ساخت است که در بهار سال ۱۳۹۰، ۱۲۹ میلیون مسافر را جابه‌جا کرده‌اند.

پیشینه شکوفائی تهران به سال ۱۷۸۸م هنگامی که آقامحمدخان قاجار آن را به پایتختی برگزید، بر می‌گردد. سپس در روزگار رضاشاه پهلوی با شتاب بیشتری گسترش یافت و مردم بسیاری از استان‌ها پیرامونش را جذب نمود. از دهه ۱۹۶۰م، مرکز جذب مهاجران زیادی از سراسر ایران بوده‌است.

ساکنان اصلی تهران، گروه‌ها فارسی زبان بودند، اکنون مردم از اقوام مختلفی در این شهر زندگی می‌کنند. در تهران مردم به زبان فارسی با هم گفتگو می‌کنند. بیشتر مردم در این شهر، زبان فارسی با لهجه تهرانی دارند. دیگر گروه‌ها ساکن تهران عبارتند از کرد ،آذربایجانی، گیلک، مازندرانی، ارمنی، عرب، لر. تراکم جمعیت در تهران بین ده‌هزار و هفتصد تا بیش از یازده‌هزار فرد در هر کیلومتر مربع برآورد می‌شود که بنابر آمار بیستمین شهر پرتراکم جهان است. شهر تهران در شمال ایران، در کوهپایه‌ها جنوبی رشته‌کوه البرز در حد فاصل طول جغرافیایی ۵۱ درجه و ۲ دقیقهٔ شرقی تا ۵۱ درجه و ۳۶ دقیقهٔ شرقی، به طول تقریبی ۵۰ کیلومتر و عرض جغرافیایی ۳۵ درجه و ۳۴ دقیقهٔ شمالی تا ۳۵ درجه و ۵۰ دقیقهٔ شمالی به عرض تقریبی ۳۰ کیلومتر گسترده شده‌است. ارتفاع شهر در بلندترین نقاط شمال به حدود ۲۰۰۰ متر و در جنوبی‌ترین نقاط به ۱۰۵۰ متر از سطح دریا می‌رسد. تهران از شمال به نواحی کوهستانی، و از جنوب به نواحی کویری منتهی شده، در نتیجه در جنوب و شمال دارای آب و هوایی متفاوت است. نواحی شمالی آب و هوای سرد و خشک و نواحی جنوبی آب و هوای گرم و خشک دارند.

ساختار اداری ایران در تهران متمرکز شده‌است. تهران به ۲۲ منطقه، ۱۳۴ ناحیه (شامل ری و تجریش) و ۳۷۰ محلّه تقسیم شده‌است. نماد شهر تهران برج آزادی است. برج میلاد نیز نماد دیگر آن به حساب می‌آید. تهران میزبان نزدیک به نیمی از فعّالیّت‌های صنعتی ایران است، کارخانجاتی در زمینهٔ تجهیزات خودرو، برق و الکترونیک، منسوجات، شکر، سیمان و مواد شیمیایی در این شهر واقع شده‌اند، تهران همچنین بازار بزرگ فرش و محصولات مبلمان در سراسر ایران است. در جنوب حومهٔ تهران یک پالایشگاه نفت به نام پالایشگاه نفت تهران وجود دارد. در تهران و حومه، اماکن تاریخی مذهبی نظیر مساجد، کلیساها، کنیسه‌ها، و آتشکده‌های زرتشتیان قرار گرفته‌است.در فهرست گران‌ترین پایتخت‌های دنیا در سال ۲۰۰۸ میلادی، تهران در پلّهٔ آخر قرار داشت. تهران همچنین در فهرست گران‌ترین شهرهای دنیا و بر مبنای شاخص هزینه‌های زندگی، در پلّهٔ یکی مانده به آخر جای دارد. تهران از جهت تولید ناخالص داخلی رتبهٔ پنجاه و ششم و با لحاظ کردن جمعیّت منطقه شهری، رتبهٔ بیست و نهم را در بین شهرهای دنیا دارد. مردم تهران ۳۳٪ از مالیات کشور را پرداخت می‌کنند.

خدمات طراحی تخصصی سایت در تهران

خدمات طراحی سایت ما محدود به منطقه جغرافیایی خاصی نیست و با افتخار طراحی سایت در تهران همانند طراحی سایت در دیگر شهرهای ایران جز خدمات ماست. ما در طراحی حرفه ای سایت برای تهران مانند طراحی سایت برای دیگر شهرها بحث بهینه سازی سایت، طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو (Responsive)، استفاده از آخرین استانداردهای وب در طراحی سایت و دیگر نکاتی که منجر به موفقیت بیشتر شما می شود را مدنظر قرار می دهیم.

اگر قصد راه اندازی سایت فروشگاهی در تهران، سایت شرکتی در تهران، سایت اختصاصی در تهران، سایت شخصی در تهران، سایت دانشگاهی در تهران، سایت آموزشی در تهران، سایت سازمانی در تهران، سایت شهرداری در تهران، سایت صنعتی در تهران، سایت شرکت ساختمانی در تهران، سایت پزشکی در تهران، سایت بیمارستان در تهران، سایت بازرگانی در تهران، سایت پوشاک در تهران، سایت گردشگری در تهران، سایت داینامیک در تهران، سایت استاتیک در تهران، سایت نمایشگاهی در تهران، سایت هنری در تهران، سایت ورزشی در تهران، سایت کودکان در تهران، سایت کارخانه در تهران، سایت تجاری در تهران، سایت بازاریابی شبکه ای در تهران، سایت خدمات مجالس در تهران، سایت خشکبار در تهران، سایت لبنیات در تهران، سایت پنل اس ام اس در تهران، سایت ترجمه در تهران، سایت فروش مقاله در تهران، وب سایت شرکتی در تهران، سایت هتل در تهران، سایت مدرسه در تهران، وب سایت فروشگاهی در تهران، فروشگاه اینترنتی در تهران، فروشگاه آنلاین در تهران، سایت فروشگاه فایل در تهران، سایت فروش فایل در تهران، سایت دانلود فایل در تهران، وب سایت فروشگاه اینترنتی در تهران را دارید می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید تا در زمینه راه اندازی و طراحی وب سایت شما، همراه شما باشیم. همچنین می توانید از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید.

چنانچه شما تصمیم به همکاری با ما را گرفتید، در تمام مراحل طراحی سایت، به طور مستمر از طریق ایمیل، یا سیستم پشتیبانی با شما در تماس خواهیم بود، همچنین با توجه به اعتقاد ما مبنی بر اینکه “موفقیت شما موفقیت ماست”، در تمام مراحل انجام کار از بهترین و آخرین استاندارد ها و فریم ورک ها استفاده خواهیم کرد تا به جای تمرکز روی رفع خطاها و عدم بهینگی مربوط به استفاده از روش های قدیمی، زمان را صرف پیاده سازی ایده های نو کنیم تا در پیشی گرفتن شما از دیگران در دنیای وب سهیم باشیم. همچنین بعد از اتمام مراحل طراحی حرفه ای وب سایت، در جهت آموزش های لازم و نحوه کار و تعامل با سایت با شما در تماس خواهیم بود.مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم.