سفارش طراحی سایت

Web Design

سفارش ساخت و طراحی وب سایت

امروزه اینترنت و محیط وب در موفقیت کسب و کار، معرفی خدمت و همچنین ارتباط و تعامل با مشتریان نقش مهمی دارد، ازین رو افرادی که دنبال موفقیت بیشتر هستند ازین طریق دامنه فعالیت‌های خود را گشترش می دهند. با توجه به تعداد زیاد و همچنین رقابتی شدن فضای وب، موفقیت افراد در دنیای دیجیتال به میزان چشمگیری به بهینه بودن سایت، داشتن رابط کاربری مناسب و همچنین نمایش آن در بزرگترین و مهمترین تابلوی اعلانات وب، یعنی صفحه نخست نتایج موتورهای جستجو وابسته است.‌این عوامل به خودی خود بدست نمی‌آید و نیازمند بهره‌گیری سایت از بهترین، بروزترین و بهینه‌ترین تکنولوژی‌هاست. ما در دیجیتالیفای تمام تلاش خود را می‌کنیم تا وظیفه خود در رسیدن شما به هدف دلخواه را به بهترین نحو انجام دهیم تا در خوشحالی و موفقیت شما سهیم باشیم.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

از آنجایی که در هر کاری داشتن اطلاعات کافی از چگونگی مراحل انجام آن کار برای کارفرما و انجام دهنده ضروری است و باعث کاهش زمان و هزینه و افزایش رضایتمندی طرفین می‌شود، لذا به صورت کلی مراحل ساخت و طراحی سایت و همچنین سفارش طراحی سایت را با هم بررسی می‌کنیم.


طرح ظاهری سایت

با توجه به فیلد کاری کارفرما چنانچه وی طرح خاصی مدنظر داشته باشد، نمونه یا پیش نمایشی از آن را ارائه می‌نماید، در غیر این صورت شرکت طراحی سایت دیجیتالیفای نمونه‌هایی را بر اساس تجربیات قبلی با توجه به فیلد کاری کارفرما ارائه می‌کند. پس از اعمال تغییرات احتمالی درخواستی کارفرما، طرح در قالب پیش نمایش، برای کارفرما ارسال می‌شود، در این گام کارفرما بایستی تایید نهایی در خصوص طرح را اعلام نماید. در صورتی که کارفرما تغییراتی مدنظر داشته باشد، اعلام می‌نماید،‌این مراحل تکرار شده تا طرح کاملا منطبق با سلیقه کارفرما شود. نکته قابل ذکر در‌ این مرحله این است که طرح‌ها به صورت پیش فرض واکنشگرا یا ریسپانسیو (Responsive) و بهینه شده برای نمایش یکسان در مرورگرهای مختلف هستند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو، می‌توانید مقاله ریسپانسیو چیست؟ را مطالعه بفرمایید و یا تگ ریسپانسیو را دنبال کنید.


آغاز مراحل کدنویسی و پیاده سازی درخواست‌های کارفرما

در این گام کار کدنویسی و پیاده سازی موارد فنی با توجه به نیازمندی‌های سایت آغاز می‌شود، لازم به ذکر است این مرحله ممکن است در صورت تایید یا درخواست کارفرما فازبندی شده و در بازه‌های زمانی تعیین شده قسمتی از سایت در محیط وب در دسترس کارفرما قرار گیرد.


آغاز پشتیبانی

بعد از تحویل کامل (یا هر فاز) تغییرات و مشکلات احتمالی گزارش شده در کمترین زمان ممکن رفع می‌شوند. همچنین در صورت نیاز امکان اضافه شدن امکانات جدید نیز میسر می‌باشد. ما منتظر همراهی با شما در رسیدن به هدفتان هستیم.


اطلاعات تکمیلی در مورد طراحی سایت توسط دیجیتالیفای

طراحی سایت به دو صورت کلی قابل انجام است، طراحی سایت استاتیک و طراحی سایت داینامیک. طراحی سایت استاتیک به طور کلی بدین معناست که هیچ محیط مدیریتی برای ورود اطلاعات وجود ندارد و تمام صفحات و محتوای مورد نظر بایستی توسط صاحب سایت اعلام شود و بعد از پیاده سازی تمام موارد سایت روی وب در دسترس کاربران قرار گیرد، در این روش در صورتی که لازم باشد محتوا تغییر یابد، باید مستقیما سورس صفحه ویرایش شود.‌این روش قابلیت انعطاف بسیار کمی دارد، اما سرعت بارگذاری صفحات به علت عدم نیاز به پردازش در سمت سرور در حالت ماکزیمم قرار میگیرد. طراحی سایت داینامیک که روش عمومی مورد استفاده در اکثر سایت‌ها و وبلاگ‌هاست، دارای محیط مدیریتی برای ویرایش محتوا، اضافه یا حذف صفحات، سیستم لاگین و .... می‌باشد. در صورت استفاده از روش‌های بهینه کدنویسی، همچنین با توجه به امکانات سخت‌افزاری سرور (هاست) می‌توان سرعت بارگذاری را تقریبا برابر با روش استاتیک کرد، در طراحی وب سایت می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد، طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو (Responsive)، طراحی سایت تک صفحه‌ای یا Single Page (SPA)، طراحی متریال یا Material Design، طراحی فلت (Flat Design)، طراحی سیاه و سفید (Black & White Design) و ... که در در این بین طراحی واکنشگرا با یکی دیگر از روش‌های مطرح شده تلفیق می‌شود. در خصوص برنامه نویسی سمت سرور استفاده از ASP.NET و PHP دارای عمومیت بیشتری است که ما در دیجیتالیفای از ASP.NET، تکنولوژی وب شرکت مایکروسافت، همچنین زبان سی شارپ (C#) که یکی از قدرتمند‌ترین زبان‌های برنامه نویسی‌ایجاد توسط بشر است استفاده می‌کنیم. زبانی که علاوه بر استفاده در برنامه نویسی وب، برای برنامه نویسی اپلیکیشن‌های ویندوزی و همچنین دستگاه‌های قابل حمل کاربرد دارد و این نشان از قدرت و انعطاف این زبان است. سمت کلاینت (کاربر نهایی) نیز زبان مورد استفاده جاوا اسکریپت (JavaScript) و فریم ورک‌ها و کتابخانه‌های مبتنی بر آن ست که هر روز به توانایی‌ها و برنامه نویسان آن اضافه می‌شود. طراحی سایت توسط دیجیتالیفای بر پایه ASP.NET Web Forms، ASP.NET MVC و همچنین نسل جدید این تکنولوژی محبوب یعنی ASP.NET Core است. همچنین طراحی سایت با استفاده از NodeJS نیز به خدمات قابل ارائه توسط ما اضافه شده است.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

بخشی از خدمات طراحی سایت حرفه‌ای توسط دیجیتالیفای در ادامه قابل دسترسی و مشاهده هستند: