سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل

Mobile App Development

سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

با توجه به دسترس بودن تلفن همراه و اینترنت برای اکثریت جامعه، گاهی داشتن وب سایت به تنهایی برای رسیدن به موفقیت کافی نیست. داشتن اپلیکیشن مخصوص موبایل، با توجه به سرعت بیشتر، همچنین دسترسی به امکانات داخلی، از جمله ارسال نوتیفیکیشن به تدریج در حال تبدیل به یکی از لوازم رسیدن به موفقیت حداکثری است. گاهی نیز انجام و ارائه خدمت تنها از طریق اپلیکیشن موبایل برای کاربر میسر است. مثلا اپلیکیشن موبایل‌ای را فرض کنید که امکان پرداخت قبوض از طریق خواندن بارکد را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و یا اپلیکیشن‌های دیگری که‌این روزها در تلفن همراه هرکسی نصب هستند. همگام بودن با سیستم‌ها و امکانات جدید یکی از رازهای موفقیت است، اگر قصد پیشی گرفتن از رقبای خود را دارید همین امروز نسبت به پیاده سازی اپلیکیشن موبایل سایت، خدمت و یا ایده خود اقدام کنید. می‌توانید همین اکنون با ما تماس بگیرید تا تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهیم. اپلیکیشن موبایل که با نام اپ (App) موبایل نیز شناخته می‌شود دارای کاربرد‌های متنوع و مختلف است، از پرداخت قبوض گرفته تا خرید آنلاین از یک فروشگاه اینترنتی.

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

انواع اپلیکیشن موبایل با توجه به سیستم عامل

اپلیکیشن موبایل برای سیستم عامل‌های مختلف با هم تفاوت‌هایی دارند، مثلا شما نمی‌توانید اپلیکیشن موبایل‌ای که برای سیستم عامل اندروید نوشته شده است را روی یک موبایل که از سیستم عامل iOS استفاده می‌کند نصب کنید. اپلیکیشن موبایل اندروید یا به اختصار اپلیکیشن اندروید (اپ اندروید) به اپلیکیشن موبایل‌ای گفته می‌شود که برای سیستم عامل Android نوشته شده باشد.‌این سیستم عامل توسط شرکت گوگل پشتیبانی می‌شود. اپلیکیشن موبایل آی او اس یا به اختصار اپلیکیشن iOS (اپ آی او اس) به اپلیکیشن موبایل‌ای گفته می‌شود که برای سیستم عامل iOS نوشته شده باشد.‌این سیستم عامل توسط شرکت اپل پشتیبانی می‌شود. اپلیکیشن موبایل برای دیگر سیستم عامل‌ها از جمله ویندوز فون، جاوا، سیمبین و بلک بری و ... نیز وجود دارند.

برخی از امکانات پایه طراحی اپلیکیشن موبایل توسط دیجیتالیفای

  • توسعه و استحکام برند شما را در پی دارد.
  • امکان ارسال نوتیفیکیشن و اطلاع از تعداد و وضعیت آنها
  • امکان کار به صورت آفلاین و بروزرسانی اطلاعات در اولین اجرای برنامه در هنگام در دسترس بودن اینترنت
  • امکان مدیریت اطلاعات نمایش داده شده در اپلیکیشن موبایل
  • امکان نمایش محصولات و اطلاعات سایت شما
  • امکان پرداخت اینترنتی و فروش محصولات به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن موبایل

ما در دیجیتالیفای اپلیکیشن موبایل را به صورت Native پیاده سازی می‌کنیم تا اپلیکیشن موبایل سایت، خدمت و ایده شما دارای بهترین عملکرد ممکن باشد و تجربه رضایتبخشی را برای کاربران شما فراهم آورد.

طراحی اپلیکیشن Android, iOS و Windows Phone

طراحی اپلیکیشن Android, iOS و Windows Phone

برای آشنایی بیشتر با خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل توسط دیجیتالیفای می‌توانید از صفحات زیر دیدن فرمایید.